Kazetové markýzy

Markýza GIGA

Markýza GIGA je speciálně vyrobena ke stínění středních a velkých ploch, a to až do celkové délky 13 m. Kazeta (239 x 157 mm) látku markýzy chrání před prachem a vlivy počasí. Ovládat markýzu lze ručně nebo motoricky.

Markýza GIGA VARIO

Markýza GIGA VARIO je shodná s typem GIGA, navíc je doplněna o výsuvný volán. Výsuv volánu dosahuje až 150 cm a jeho funkci lze využít zejména při jarních a podzimních měsících, kdy je slunce nízko na obloze a markýzu může podsvědcovat.
Ovládat markýzu je možno tučně nebo motoricky.

Markýza SCRIGNO

Markýza SCRIGNO s kazetou o rozměru 213 x 132 mm látku chrání před prachem a vlivy počasí. Uzavřená kazeta působí na budově elegantním vzhledem a pohledově neruší fasádu domu. Konstrukce markýzy je standardně dodávána v bílé barvě, dále je možno vybírat z dalších osmi barev v základné ceně. Markýzu je možno ovládat ručně nebo motoricky.

Markýza TREND

Markýza TREND patří do kategorie kazetových markýz, kde látka při stažení je chráněna v kazetě (223 x 130 mm), která ji chrání před prachem a vlivy počasí. Uzavřená kazeta působí na budově elegantním vzhledem a pohledově neruší fasádu domu. Sklon markýzy je standardně nastaven na 20°, na přání zákazníka je možno držák nastavit až do max. úhlu 80°.