O firmě

Vrata-rolety Čáslav

Vítáme vás na stránkách naší firmy Karpe - vrata-rolety Čáslav. Nabízíme vám garážová a průmyslová vrata, brány a ploty, pohony pro garážová-průmyslová vrata a brány, rolety, závory a automatické dveře, markýzy a sluneční plachty i žaluzie. Veškerá garážová vrata i další produkty dodáváme od osvědčených dodavateli. Za naše výrobky se tedy můžeme zaručit.

Garážová a průmyslová vrata

Garážová a průmyslová vrata dodáváme ve všech provedeních, jak sekční vrata, roletová vrata, posuvná vrata, křídlová a výklopná vrata. Spolupracujeme s výrobci, kteří jsou osvědčení svojí kvalitou a provedením. A to především od firem JIMITORE, KRUŽÍK, TOORS, HORMANN, MINIROL, BRASELMANN a dalších.

Pohony pro garážová vrata, brány, závory a automatické dveře

Pro garážová vrata, brány, závory a automatické dveře dodáváme osvědčené pohony FAAC, BFT, MARANTEC, GFA Elektromaten a HORMANN, které patří k nejlepším na trhu. Tyto pohony jsou výsledkem neustálého vývoje, díky němuž jsou pohony kvalitní a odolné. Jsme schopni pro vás zajistit pohony dle vašich specifických přání a požadavků.

Brány a ploty

Pro naše zákazníky ve městě Čáslav a okolí dodáváme ocelové venkovní brány a ploty v povrchové úpravě žárovým zinkováním. Díky ní brány a ploty netrpí vystupováním rzi, jak je časté u pouhého nátěru. Veškeré brány a ploty zajišťujeme na míru - záleží pouze na vaší představě. My dle ní následně brány a ploty zrealizujeme. A pokud nemáte konkrétní představu, rádi vám pomůžeme vybrat pravé brány a ploty pro vás. Novinkou jsme začali dodávat brány a ploty v hliníkovém provedení.

Venkovní rolety

Hliníkové venkovní rolety představují ideální řešení pro získání soukromí a zabezpečení domu nejen před zloději ale i před nepohodou. A také v neposlední řadě i úsporu energie. V kombinaci s motory a inteligentním řízením značek BECKER a SOMFY umožňují zapojit do inteligentního řízení domů. Používáme značkové komponenty firem ALUKON a MINIROL. Rolety dodáváme jak pro dodatečnou montáž, tak do systémů překladů HELUZ aPOROTHERM VARIO. Zároveň dovedeme vyřešit atypické provedení, které běžní prodejci nenabízejí. U firmy HELUZ se nám podařilo prokázat své znalosti a zkušenosti a stali jsme se jejich partnery pro montáž rolet a žaluzií.

Žaluzie, fasádní clony, markýzy a sluneční plachty

Nabízíme vám žaluzie, fasádní clony, markýzy a sluneční plachty, které účinně chrání proti pronikání světla do místnosti nebo Vám dopřejí příjemný odpočinek na terase a zahradě. Díky tomu navíc žaluzie a rolety přináší optimální klima v celé místnosti. Za veškeré žaluzie markýzy a fasádní clony, se můžeme zaručit, neboť je dodáváme od léty osvědčených dodavatelů. Žaluzie a rolety zajišťujeme ve městě Čáslav a řadě dalších oblastí.