Reference

Rekonstrukce rozlehlého hospodářského stavení v Hradci Králové

Požadavek na zakomponování venkovních hliníkových rolet, garážových vrat a vjezdové brány do celkového stylu domu.

Realizace atypických hliníkových rolet do schránek vytvářených námi ve stávajícím zdivu při kompletní rekonstrukci domu. Schované vodící lišty - celkem 16ks.
Dodávka nadrozměrných hliníkových rolet o šíři 4000mm - zde jsou přiznané vodící lišty na rámu oken, provedení ve stejném dřevodekoru jako rám oken - celkem 3ks.

Všechny rolety jsou ovládány elektropohonem BECKER s integrovaným dálkovým řízením a systémem rozpoznání překážek spolu s ochranou při přimrznutí lamely. Použity spínací dálkové hodiny v kombinaci přenosných ovladačů v centrálním i místním ovládání.

Dodávka a montáž 3ks garážových vrat spolu s 2ks průmyslových vrat v jedné řadě vedle sebe vše v provedení ve stejném designu. Zateplená vrata v hladké lamele Zlatý dub od výrobce JimiTore. Pohony a dálkové ovládání značky FAAC.

Samonosná kovaná brána v provedení zapadající do celkového pojetí celého objektu, náš návrh doladěn spolu s majitelem. Provedení brány z oceli, vše žárově zinkováno a následně provedena pasivace povrchu a nanesena vrchný barva na bázi PVC v provedení antracit. Použit motor FAAC 746 s hliníkovým blokem a převodovkou v olejové lázni. Ovládání sladěno s garážovými vraty.

Novostavba rodinného domu Čáslav

Kombinace venkovních rolet a venkovních žaluzií

Požadavek na ochranu před teplem a zároveň zajištění bezpečnosti v novostavbě s malými dětmi.

V přízemí instalovány hliníkové rolety do zazdívacích překladů Porotherm - Wieneberger s přiznanými vodícími lištami ve stejném provedení jako hliníková okna. Motory Becker s bezpečnostními závěsy a funkcí rozpoznání překážky a ochranou při přimrznutí. Celkem 11ks, z toho dvě rolety o šířce 4000mm. 

V patře truhlář vytvořil schránky v dřevěné konstrukci střechy dle našeho návrhu na venkovní hliníkové žaluzie Z90 Climax s přiznanými vodícími lištami. Žaluzie jsou ovládání pohony SOMFY celkem 7ks. Venkovní žaluzie a rolety ve stejném barevném provedení stříbrná RAL 9006. Mají centrální drátové ovládání zabudované do systému řízení inteligentního řízení domu.

Novostavba rodinného domu u Kutné Hory

Venkovní rolety do překladu HELUZ, sekční garážová vrata a vjezdová brána s brankou

Požadavek na provedení a funkčnost při přiměřených nákladech.

Instalace hliníkových rolet do překladů Heluz, ovládání pohony SOMFY s detekcí překážky a ochranou při přimrznutí. Integrované dálkové ovládání, s časovými hodinami. 

Zateplená garážová vrata o šíři 5800mm v provedení zlatý dub od výrobce JimiTore, pohon Marantec Comfort 252. 

Samonosná brána o průjezdu 4500mm, ocelová pozinkovaná konstrukce, výplň prkna. Pohon FAAC 746 s ovladači sladěnými s garážovými vraty.

Vilový dům v Kutné Hoře

Screenové clony

Řešení zabránění přehřívání interiéru domu s dodatečnou montáží clon a zakomponování do designu domu.

Instalace velkoformátovýh sreenových clon s vynesením kotvení z fasádní konstrukce, ovládání motorické s dálkovými ovladači. Větrná dálková čidla a bezdrátové sluneční čidlo vše značky SOMFY.

Celkem bylo ve dvou etapách (po překonání počáteční nedůvěry v systém) instalováno 8 screenových rolet. Největší o rozměrech 4x2,3m.

Záchraná služba Středočeského kraje

Dodání a servis vrat v rámci záchrané služby Kutná Hora - postupná výměna vrat za nová, zajištění pravidelného a havarijního servisu.

Při totálním zničení stávajících vrat na stanovišti Zruč nad Sázavou vozidlem (sanitou) byla realizovaná výroba a montáž do čtyř dnů - průmyslová sekční vrata od firmy JIMITORE.

GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Dodávka nových průmyslových vrat do výrobního závodu Vrdy a Tovačov a zajištění servisu nových a stávajících.
Dodávka nových průmyslových sekčních vrat HORMANN včetně motorického ovládání 2ks.

GOLDBECK

Dodávka nových roletových průmyslových vrat BRASELMANN od firmy MINIROL s pohony a ovládání GFA-Elektromaten 9ks. Opravy vrat a pohonů s řízením ve výrobě. Atypická úprava vrat dle požadavků výroby - prostupy ve vratech pro výrobní technologie a zajištění bezpečnosti ovládání dle EN. Chemické kotvení konstrukčních částí ve výrobě - řádově tisíce kotev.

Unikom a.s. Kutná Hora

Dodávka průmyslových sekčních a roletových vrat do autosalonu v Kutné Hoře - sekční vrata JIMITORE, roletová vrata BRASELMANN MINIROL 6ks. Sekční průmyslová vrata JIMITORE do závodu OVO v Kutné Hoře 1ks. Roletová průmyslová vrata BRASELMANN MINIROL do nákladní myčky v areálu STK Kutná Hora 2ks. Sekční průmyslová vrata TOORS a roletová průmyslová vrata BRASELMANN MINIROL do závodu AGRO Čáslav 8ks.

Motorizace stávajících bran do areálu Stavebního závodu, dodání vjezdové závory a řešení vjezdu pomocí dálkového ovládání v počtu 80ks autorizovaných ovladačů JSM Technologies - správa pomocí PC. Řešení vjezdu a výjezdu z hlavního závodu v Kutné hoře pomocí vjezdových závor - místní ovládání z vrátnice.

TopolWater  s.r.o. Čáslav

Postupná výměna stávajících plechových křídlových vrat za nová sekční průmyslová vrata JIMITORE a roletová průmyslová vrata BRASELMANN MINIROL - 7ks vrat.

Výroba a instalace nové samonosné brány do hlavního vjezdu výrobního areálu, automatické zavírání, ovládání pomocí čipů.

TopolWater

KASI s.r.o. Nový Bydžov

Uzavření hlavní brány do výrobního areálů - samonosná brána pro průjezd 13m, jaklová konstrukce v žárovém zinku s výplní 3D plotových dílců. Pohon FAAC 844ER, ochrana náběžné hrany brány odporově vyváženou lištou s bezdrátovým přenosem signálu - RadioBand Systém JSM. Ovládání z vrátnice.

Připravili jsme pro Vás video, kde můžete vidět naši realizace v pohybu.

NITTAKA s.r.o. skladový areál a drtička živice Nové Dvory

Uzavření vjezdové části samonosnou branou o průjezdu 5m, instalace vzorového pohonu FAAC 850 - velmi rychlý pohon s plynulým rozjezdem a zpomalením - řízení pomocí frekvenčního měniče, jištění náběžné hrany odporově vyváženou lištou s bezdrátovým přenosem signálu - RadioBand Systém JSM. Ovládání pomocí prozvánění mobilním telefonem se správou a databází vstupů, zaslání poplachové sms na autorizovaná čísla v případě že brána zůstane otevřené - například zakrytá fotozávora.

Připravili jsme pro Vás video, kde můžete vidět naši realizace v pohybu.