Výsuvné markýzy na nosném jehlu

CLASA

Kloubová markýza CLASA se vyznačuje vysokou kvalitou a elegantním vzhledem. Konstrukce markýzy je standardně dodávána v bílé, hnědé, nebo stříbrné barvě. Volit lze z provedení otevřeného, kdy látka na hřídeli není chráněna stříškou, nebo v provedení s krycí stříškou, která látku chrání před prachem a vlivy počasí. K zabránění podsvícení markýzy můžeme využít markýzu doplněnou o systém Ombramatik, který umožňuje plynulou regulaci sklonu ramen. Ovládat markýzu lze ručně nebo motoricky.

CLASA VARIO

Markýza CLASA VARIO je shodná s typem CLASA, navíc je doplněna o přední výsuvný volán. Výsuv volánu dosahuje až 150 cm a jeho funkci lze využít zejména při jarních a podzimních měsících, kdy je slunce nízko na obloze a markýzu může podsvědcovat. Ovládat markýzu lze ručně nebo motoricky.

DESING

Výsuvná kloubová markýza DESIGN snoubí eleganci s komfortem. Charakteristický designový přední profil propůjčuje markýze nezaměnitelný vzhled. Látka na hřídeli je buď bez ochranné stříšky, nebo s ochrannou stříškou, která chrání látku před prachem a vlivy počasí. K zabránění podsvícení markýzy můžeme využít markýzu doplněnou systémem Ombramatik, který umožňuje plynulou regulaci sklonu ramen.

DESING PLUS

Markýza DESIGN PLUS je totožná s typem DESIGN, její ramena se liší systémem skládání. Při složení jsou překřížená, což umožňuje zvolit větší výsuv, než je samotná šířka markýzy. Markýzu lze ovládat ručně nebo motoricky.

DIMA

Markýza DIMA patří do skupiny kloubových výsuvných markýz. Nabízí optimální poměr mezi cenou a užitnou hodnotou. Můžete volit mezi otevřeným provedením, nebo provedením s krycí stříškou, která látku na hřídeli chrání před prachem a vlivy počasí. Konstrukce markýzy je standardně dodávána v bílé barvě, s možností dále vybírat z osmi barev v základní ceně. Ovládat markýzu lze ručně nebo motoricky.